CMV toernooi in Udenhout

Afgelopen zondag hebben onze jeugdigste spelers deelgenomen aan het CMV toernooi in Udenhout. De vorige keer dat er een CMV toernooi was georganiseerd was al weer even geleden, hierdoor was dit het eerste toernooi voor onze CMV spelers waar ze aan deel hebben genomen.

Na een goede warming-up gingen onze spelers vol energie van start, en wat deden ze het goed! De eerste wedstrijd hadden ze meteen gewonnen. Het was een fantastisch toernooi vol goede services, reddingen, hele mooie rally’s maar misschien nog wel het belangrijkst van allemaal, vol plezier.

We willen Moniek, Eline en Maud die dit toernooi hebben georganiseerd, maar ook iedereen die mee heeft geholpen om deze dag mogelijk maken, bedanken!

CMV toernooi teamfoto
CMV toernooi team in actie
Scroll naar boven